ЧОРНОБАЇВКА: ВЧОРА, СЬОГОДНІ, ЗАВТРА


У виданні розповідається про історію та сучасний розвиток села Чорнобаївка Білозерського району Херсонської області. Залучення широкого комплексу джерел (окремі з яких використано вперше) дозволило змалювати цілісну картину розвитку невеликого хутора на славній своєю історією землі у велике село, що динамічно розвивається.


З малих історій сіл і містечок складається велика історія нашої Батьківщини, але часто бракує матеріалів, що розповідали б нам про історію й сучасність наших поселень. На щастя останнім часом, завдяки ентузіазму краєзнавців та лідерів громад, зростає кількість популярних матеріалів про наш край.

На початку цього року Чорнобаївський сільський голова Ігор Дудар виступив з ініціативою публікації видання про історію та сучасність села Чорнобаївка Білозерського району Херсонської області. Його ідею підтримала й Чорнобаївська сільська рада.

За створення першої окремої книги про велике приміське село взялися херсонський історик Антон КОСТЕНКО та мешканка Чорнобаївки, активіст проектів Української Вікіпедії, Ольга НЕСТЕРЕНКО. Їхню працю підтримала також Херсонська централізована бібліотечна система.

І ось книга "Чорнобаївка: вчора, сьогодні, завтра" доступна і в друкованому варіанті і online.

Її можна безкоштовно завантажити у форматі PDF за посиланнями:


Костенко Антон, Нестеренко Ольга. Чорнобаївка: вчора, сьогодні, завтра (до 235-ї річниці заснування села) / А. В. Костенко, О. В. Нестеренко. – Херсон-Чорнобаївка, 2017. – 92 с.
Популярні публікації